RATNIEKI

Nomaļus no pilsētām un lielceļiem, 57 km no Rīgas, Gaujas Nacionālā parka teritorijā būs iespēja atbrīvot prātus jauniem sasniegumiem. Latvjas Universitātes semināru un aktīvās atpūtas komplekss piedāvā saviem viesiem mūsdienīgus apstākļus gan akadēmisku semināru un konferenču organizēšanai, gan sporta, kultūras un saviesīgu pasākumu veidošanai.

Konferencēm

Kompleksā ir iespēja organizēt konferences līdz 150 cilvēkiem. Telpas būs piemērotas gan lekcijām, gan darba grupām, prezentācijām, semināriem. Svaigā gaisā būs iespēja izvēdināt galvu, sarīkot kādu aktivitāti vai uzspēlēt bumbu.
Uz vietas ir iespējams izīrēt visu nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, konferences norisei – projektora ekrānu, projektoru, skaņu tehniku.
Stallī ir pieejama neliela virtuvīte ar leti, kurā var sagatavot kādu uzkodu. Ēdienreizes atstāt profesionāļu pārziņā. Krogs uzņems izsalkušos viesus, bet vasarā ir iespēja pusdienot arī svaigā gaisā.
 

 

Telpu iespējas:

​Konferences, semināri

Neformālās aktivitātes

Papildus piedāvājam:

Ēdināšanas pakalpojumus

Tehnikas/aprīkojuma nomu

Sporta laukumi

Sporta pasākumi

Kompleksā iespējams organizēt sporta pasākumus un aktivitātes. Uz vietas pieejams sporta inventārs. Kompleksa plašā teritorija ir ideāla vieta sporta aktivitātēm pie dabas.

Dabas taka

Nesteidzīgām pastaigām dabā labiekārtota 1,7 km gara dabas pastaigu taka. Ceļš vijas cauri ozolu audzei, gar Ratnieku alu un Gaujas Nacionālā dabas parka nogāzēm.