Konferenču zāle 

(1. stāvs) – ērti iekārtota telpa dažādu pasākumu rīkošanai. 
Vietu skaits: līdz 30 vietām.
Platība: 100 m².
Aprīkojums: ekrāns, multimediju projektors, dators, krēsli.
Papildaprīkojums: Flipchart tāfele, baltā magnētiskā tāfele, galdi, papildu krēsli. Pieejama garderobe ar slēdzamiem skapīšiem.

Nomas maksa darba dienā, stundā - 36.34 EUR
Nomas maksa brīvdienā, stundā - 52.76 EUR


Pārrunu telpa 

(1. stāvs) – paredzēta atpūtai pasākumu starpbrīžos – tējas un kafijas baudīšanai, komunikācijai. Atrodas blakus konferenču zālei.
Vietu skaits: līdz 30 vietām.  


Konferenču zāle (2. stāvs) – ērti iekārtota telpa dažādu pasākumu rīkošanai. 
Vietu skaits: līdz 70 vietām.
Platība: 165 m².
Aprīkojums: multimediju projektors, dators, ekrāns, interaktīvā tāfele, tulkošanas aprīkojums, t.sk. kabīne trīs tulkiem, apskaņošanas sistēma, mikrofoni, Flipchart tāfele, baltā magnētiskā tāfele, galdi, krēsli, tribīne.
Konferenču zālē notiekošos pasākumus iespējams filmēt un nodrošināt to tiešraidi uz 1 kanālu, vai uz 2 kanāliem vienlaicīgi, kur darbojas RTMP protokols.
Iespējams veikt ierakstu HD kvalitātē, kuru var ievietot YouTube.com (bez rediģēšanas).

Nomas maksa darba dienā, stundā - 49.47 EUR
Nomas maksa brīvdienā, stundā - 65.81 EUR

Visā ēkā ir pieejams bezvada internets LU WiFi.
Telpas atrodas pilsētas centrā, ērti iespējams iebraukt ēkas pagalmā, lai nodrošinātu preču piegādi konferenču un semināru organizēšanai.
Telpu iekārtojumu iespējams pielāgot klientu velmēm.
Ēka ir īpaši pielāgota cilvēkiem ar kustību traucējumiem: ir ierīkots pacēlājs pie ieejas ēkā (no pagalma),  bez grūtībām var nokļūt konferenču zālē 1. stāvā vai ar liftu konferenču zālē 2. stāvā. Ēkas 1. un 2. stāvā ir ierīkotas atbilstošas labierīcības.
 
Par telpu izmantošanas iespējām lūgums sazināties ar Kalpaka bulvāra ēkas pārvaldnieku Andri Budreviču: tālr. 25540900, e-pasts andris.budrevics@lu.lv